O nás

O nás

Jsme mladá a kreativní svatební video produkce. Ke každé svatbě přistupujeme individuálně a snažíme se co nejlépe zachytit její atmosféru.  Preferujeme možnost osobního setkání ještě před samotnou svatbou, abychom Vás lépe dokázali poznat a Vy jste se mohli s videm maximálně ztotožnit. Během natáčení do Vašeho svatebního dne nezasahujeme. Snažíme se přizpůsobit situaci a zachytit okamžik tak, jak v danou chvíli probíhá. Nijak Vás tedy nearanžujeme a nežádáme o opakování jedinečných momentů. Naším cílem je zachytit Vaše výjimečné chvíle na první dobrou v jejich původní a prvotní podobě. Jedině tak dokážeme natočit svatbu takovou, jaká opravdu je.

Každý pár se jistě těší na svatební fotografie, především pak na společné focení. I pro nás jde o důležitý okamžik dne. Právě během této chvíle totiž vznikají jedny z nejkrásnějších záběrů. Jedná se také o část dne, kdy se aktivně zapojujeme do dění. Jedině tak můžeme využít naši kreativitu naplno. Záběry ze společného focení nám pomáhají vizuálně doplnit hlavní smysl svatebního videa a povědět příběh vašeho svatebního dne.

Dbáme zejména o vizuální stránku díla, nečekejte od nás roztřesené záběry nebo video postavené na prezentaci fotografií pomocí šablony. Snažíme se k natáčení přistupovat filmově. Ostatně naším hlavním produktem je svatební klip, který by měl být průřezem toho nejlepšího z vašeho svatebního dne v co nejkrásnější podobě. Staráme se tedy nejenom o to, aby v záběru bylo vše, co tam má být, ale také o kompozicisvětlo a pohyb kamery.

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram