Alisha & Robert

Tohle byl tak trochu splněný sen. Elopement wedding – tajná svatba a naše premiéra takového opravdu jedinečného dne. Alisha s Robertem se do Prahy přijeli vzít sami dva. Svatbu jim odsvědčili koordinátorky a my jsme s nimi byli skoro celý den – od ranních příprav do začátku jejich slavnostní večeře. Byla jsem z tohoto natáčení zpočátku opravdu hodně nervózní, přece jen jsem věděla, že nám bude chybět spousta záběrů, které máme při klasických svatbách možnost natáčet. Ale natáčení i samotný střih videa šel nakonec tak nějak sám od sebe.


A jejich reakce na celé natáčení a svatební den? 

This video is absolutely perfect in every way!! Robert and I love it so much and we are so thankful to you for your attention to detail and expertise. We also love the song and think it was an excellent choice!
We both cried happy tears watching the video and I can’t wait to share it with our friends and family. You were incredible to work with and such a kind person to spend our special day with. We will forever cherish this video and the wonderful people who made it happen! 

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram